trešdiena, 2022. gada 1. jūnijs

Tikšanās Upītē

16. maijā Viļānu novada Upītē notika radošo darbu konkursa, kas veltīts Latgales patriotam un dzejniekam Antonam Slišānam, noslēguma pasākums.

Šajā konkursā piedalījās 2.b, 3.a, 5.b, 6.a, 7.b, 8.a klases skolēni gan ar saviem literārajiem darbiem, gan ar zīmējumiem. Konkursa tēma šogad bija “Kotru godu kuods breinums nūteik”. 

Literāro darbu konkursā vislabāk veicās šādiem skolēniem: 

6-9 gadi –  Gritāns Jēkabs – 1. vieta  (sk. S. Lāce), Marks Markuss Straujups – 2.vieta (sk. A. Vulāne), Viktorija Vita Straujupe – atzinība (sk. S. Lāce).

10 – 12 gadi – Tuče Arnita – atzinība (sk. Kroiča), Bruzgule Marta – atzinība (sk. I. Straujupe).

13-15 gadi – Kovaļenko Aļesja – 3. vieta (sk. A. Vulāne), Zvīdriņš Artis – 3. vieta (sk. A. Vulāne).

Zīmējumu konkursa dalībnieku rezultāti: 

6-9 gadi – Šarkovska Elizabete – atzinība (sk. A.Vulāne), Timofejevs Samuēls – atzinība 

(sk. A. Vulāne).

13-15 gadi – Zvīdriņš Artis – 3. vieta (sk. A. Vulāne).

Zīmējumu konkursā labi panākumi ir arī citiem mūsu skolas skolēniem, kas konkursā pārstāvēja Viļānu Mūzikas un mākslas skolu.

Specbalvas no rakstnieces Anneles Slišānes – Markam Markusam Straujupam un Artim Zvīdriņam.


Foto: sk.Ilzes Straujupes arhīvs


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru