29.maijā 8.b klase un audzinātāja Inga Senkāne devās uz Ogres Zilajiem kalniem, lai piedalītos Če-če čempionāta fināla sacensībās. Skolēni bija ļoti priecīgi par uzaicinājumu uz finālu, jo pirms tam bija pildījuši dažādus mājasdarba uzdevumus: gan fotografējuši, gan filmējuši, gan rakstījuši scenāriju. Arī čempionāta finālā bija jāveic dažādi uzdevumi - jāskrien, jākāpj, jābrauc ar laivu,- un galvenais bija prasme sadarboties un rīkoties kā vienotai komandai.











Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru