Lapas

ceturtdiena, 2022. gada 6. janvāris

Projekta "Sporto visa klase " 8 sezonas atklāšana

 

Latvijas Olimpiskās komiteja (LOK) ar Ziemassvētku noskaņās veidotu tiešsaistes pasākumu 17. decembrī atklāja projekta “Sporto visa klase” astoto sezonu. Šogad projektā, kurā dalībniekiem jāsporto katru dienu, piedalās 314 klases un vairāk nekā 7000 bērnu no 106 skolām.

Projektu, kurā piedalās bērni no 2. līdz 6.klasei, sāka ar mērķi veicināt bērnu vēlmi nodarboties ar sportu un veicinātu kustību daudzumu.

Savukārt izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece uzsvēra, ka sportošana kopā ar draugiem dubulto pozitīvas emocijas un, darot to kopā, vienmēr ir lielāka motivācija.

LOK jau ceturto gadu projektā pasniedz arī speciālbalvas četrās nominācijās aktīvākajai pašvaldībai, aktīvākajai izglītības iestādei, atsaucīgākajam klases audzinātājam un atsaucīgākajam sporta pedagogam. Balvas pasniedz ar mērķi pateikties projekta dalībniekiem, kuru iesaiste, atbalsts un pašatdeve ir neatsverami.

Programmu “Sporto visa klase” izveidoja 2013.gadā ar mērķi 2.–6. klašu grupā mērķtiecīgi uzlabot visu skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu, kā arī vērtēt skolēnu sekmes mācībās. Tā ir iespēja arī izzināt dažādus sporta veidus un stiprināt izpratni par kopīga rezultāta sasniegšanu kā vienotai komandai. Programmas “Sporto visa klase” idejas autors ir olimpiskais vicečempions airēšanā un LOK prezidents Žoržs Tikmers.

Projekta dalībniekiem organizatori bija sarūpējuši Ziemassvētku dāvanas. Tika padomāts arī par pedagogiem- klašu audzinātājiem un sporta skolotājiem!

Viļānu vidusskolas 4.a 6.a un 6. b klases turpina darbību projektā un tiešsaistē varēja vērot atklāšanas pasākumu, no sirds izpriecāties, dziedot, dejojot un uzburot svētku sajūtu!

Sporta skolotājas Iveta Malta un Ingūna Rubule!

6. b klase4.a klaseNav komentāru:

Ierakstīt komentāru