Ieskaišu grafiki Mācību gada kalendārs Pedagogu konsultāciju laiki Interešu izgl.pulciņi Iesniegums 1.klasei

piektdiena, 2020. gada 15. maijs

15.maijs - Starptautiskā ģimenes dienaStarptautisko ģimenes dienu (International Day of Families) ir dibinājusi ANO ģenerālā Asambleja 1993.gadā, turpretī Latvijā Ģimenes dienu kā oficiālus svētkus atzīmē salīdzinoši nesen - kopš 2008.gada. Ik gadu šo dienu atzīmē 15.maijā, tajā godinot ģimeni un aicinot iedzīvotājus aizdomāties par tās lielo nozīmi cilvēku ikdienā, attiecībās un dzīvē.
Ģimene ir pamatelements, kas sargā cilvēciskās un kultūras vērtības, glabājot paaudžu vēsturisko mantojumu, nodrošinot stabilitāti un ilgtspējīgu nākotni.
Ja Jūsu ģimenei ir kāda tradīcija, par kuru jūs vēlētos pastāstīt citiem, un / vai kāds ģimenes foto, kuru gribētu parādīt citiem, tad sūtiet tos, lai varētu ievietot mājas lapā!
Lai stipras mūsu ģimenes! Arī lielā skolas ģimene!
Svarīgs ir nav mūsu darba lielums, bet gan mīlestības daudzums, ko mēs ieliekam savos darbos. Tā mēs visi kopā esam no rīta līdz vakaram te mums saule pieskaras, vējš un mīlestība! Patiesībā viss ir tik vienkārši: viens silts vārds ir pietiekami, lai pretī vēl siltāku dabūtu. Atvērt durvis uz prieku, pavisam niecīgu dzirkstelīte zem savām debesīm iekurt tā, lai atnāktu sildīties kāds kuram logā nav gaismas. Patiesībā viss tiešām ir vienkārši, ja dzīvo ar prieku. Pat ogas aug pa divām kopā. Viena jau gatava un sulīga, otrā vēl briest.
Dalīties spēkā- tā ir ģimenes kopā būšanas formula. Tā ir ikdiena Glaudānu kuplajai ģimenei Dvietē. 
Saulē sildāmies paši un siltus staru sveicienus nosūtam citām ģimenēm!


Skolēnu darbi

Veronika Dmitrijeva 1.c klaseDarja Karziņina 4.a klase


Jaroslavs Popovs 5.c klase


Valērija Prusaka 1.c klase


Marks Trusovs 4.a klase


Nav komentāru:

Komentāra publicēšana