pirmdiena, 2021. gada 4. janvāris

Mācības atsākam attālināti


Pēc ziemas brīvlaika, 2021. gada 4. janvārī, 7.-12.klašu skolēni, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi mācības atsāk attālināti. Darbu klātienē no 4. janvāra turpina arī pirmsskolas izglītības iestādes (ja Slimību profilakses un kontroles centrs nav noteicis pastiprinātus ierobežojumus konkrētai pirmsskolas izglītības iestādei) un Speciālās izglītības iestādes turpina veikt darbu klātienē atbilstoši konkrētās pašvaldības lēmumam un situācijai. https://www.visc.gov.lv/lv/jaunums/nakamaja-nedela-attalinati-atsakas-macibas-vecako-klasu-skoleniem-un-profesionalas-izglitibas-iestazu-audzekniem
1.-6. klašu skolēniem ziemas brīvlaiks līdz 8. janvārim, mācības atsākas 11.janvārī.
Pieaugušo izglītība un augstskolas turpina darbu tikai attālināti, izņemot klīnisko praksi rezidentūrā.
Klātienē nenotiek interešu izglītības individuālās nodarbības un profesionālā ievirze.

Par turpmāko izglītības procesu un izglītības aktivitātēm, izvērtējot aktuālo epidemioloģisko situāciju valstī, valdība lems nākamajā nedēļā.

Svarīgi, ka atgriežoties klātienē (šobrīd pirmsskolas un speciālās izglītības iestāžu pedagogi, darbinieki un audzēkņi), tiek pievērsta uzmanība veselības stāvoklim. Nav pieļaujams, ka uz darbu un izglītības iestādi dodas personas, kurām ir saslimšanas pazīmes.

Atgādinājums skolotājiem, iestāžu darbiniekiem un skolēnu vecākiem:
  • Paliekam mājās un nedodamies uz darbu, ja jūtamies slikti!
  • Paliekam mājās un nevedam bērnus uz skolu un bērnudārzu, ja novērojam saslimšanas pazīmes!
  • Rīcības algoritms, ja bērnam ir akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes un citi noderīgi ieteikumi izglītības iestādēm: https://www.spkc.gov.lv/lv/izglitibas-iestadem
2021. gada 6.janvārī aicinām skatīties Izglītības un zinātnes ministrija organizēto preses konferenci, kurā jau vairāk tiks skaidroti jautājumi, kas saistīti ar mācību procesa norisi 2020./2021. mācību gada 2. semestrī. Vairāk informācijas par plānoto preses konferenci - nedēļas sākumā.

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana