Lapas

ceturtdiena, 2021. gada 2. septembris

Ar pasaules jauniešu čempionāta medaļām uz skolu!

Sen gaidītais pasaules jauniešu čempionāts 64 lauciņu dambretē Bulgārijā Kraņevā, kurš notika no 21.-30.augustam, ir veiksmīgi aizvadīts, un Latvijas Dambretes federācija var lepoties ar saviem jaunajiem dambretistiem. Latviešu sportisti izcīnīja medaļas ātrajā dambretē (rapid) – 9 medaļas, no kurām 2 sudraba un 7 bronzas medaļas. Ātrspēlē (bliz) – 10 medaļas: 4 zelta, 2 sudraba, 4 bronzas medaļas. Klasiskajā dambretē iegūto medaļu skaits ir 8 medaļas, no kurām 1 zelta, 3 sudraba un 4 bronzas. Arī komandu sacensībās veiksme bija Latvijas komandas pusē, jo zēnu komanda izcīnīja godpilno 1.vietu un meiteņu komanda – 2.vietu.

Liels prieks, ka par medaļniecēm kļuva arī Rēzeknes novada jauniešu sporta skolas audzēknes Linda Malinovska un Neļa Kristīne Malahovska, kurām izdevās izcīnīt katrai pa divām bronzas medaļām – Lindai ātrajā dambretē un klasikā, Neļai – ātrspēlē un klasikā. Pavisam mazliet līdz pasaules medaļai pietrūka Lienītei Malinovskai. Visas trīs meitenes, kas pārstāvēja ne tikai Rēzeknes novadu, bet arī visu Latgali, cīnījās par katru partijas rezultātu un godam nopelnīja atzinību pasaulē.